Hubnutí, dieta – úvod / Komplexní program hubnutí

Komplexní program hubnutí

Program je určen pro ty z vás, kteří:

 • chcete zdravě a bezpečně upravit váhu s podporou odborníka

 • to protentokrát s hubnutím myslí opravdu vážně

 • chcete vědět, jak si optimální váhu dlouhodobě a pohodově udržovat

 • znáte vše o hubnutí, ale potřebujete podporu a motivaci

 • jdete z jedné diety do druhé a “nic” na vás nezabírá

 • nemáte čas věnovat se počítání kalorií či obcházení prodejen zdravé výživy – chcete komplexní odborný servis a rychlý výsledek

 • potřebujete nad sebou pevnou ruku - profesionálního kouče (trenéra)


Cíl programu:

 • zdravé hubnutí a dosažení optimální váhy

 • dlouhodobé udržování dosažené váhy a kondice

 • postupná změnu životního stylu, tak abyste byli v dobré kondici

Cena komplexních programů, viz náš ceník

Jak program probíhá?zavřít

.
Ukázkové fotky z konzultací, najdete na stránce: “Jak to u nás vypadá”>>

Nejdříve absolvujete vstupní konzultaci, kde se detailně pobavíme o vašem zdravotním stavu, stravování, kondici a celkovém životním stylu. Také si promluvíme o vašich časových a praktických možnostech (kdo u vás vaří a nakupuje, jak často máte pracovní obědy či služební cesty…).

Na základě analýzy těchto informací vám nutriční poradce sestaví osobní redukční program, tak aby vám prakticky vyhovoval a celkově vám dával smysl. Určitě bude mít jiný plán manažer a maminka na mateřské.
Vlastní program probíhá formou pravidelných individuálních konzultací, během kterých budeme nejen sledovat a upravovat průběh samotného hubnutí, ale hlavně postupně “hledat a ladit” váš optimální životní styl.

Po dobu trvání programu vám budeme osobním koučem nebo-li trenérem, jenž radí, motivuje i kontroluje. Kvalitních knížek o hubnutí je dnes k mání spousty, problém však nastává, pokud potřebujete upravit tato zdravá doporučení konkrétně pro vás (služební cesty, rodina, pracovní doba, neumím vařit…). Právě proto budete mít neustále “k ruce” odbornou pomoc, společně budeme upravovat a zkoušet nejoptimálnější varianty zdravých doporučení, které pak budete opravdu schopen dodržovat.

Kromě naplánovaných schůzek (cca 1x 14 dní) máte možnost kdykoli zavolat o “pomoc” či radu, jak zvládnout nečekané situace (nemoc, návštěva…), tak abyste neohrozili průběh hubnutí.
Pokud máte již předchozí zkušenosti s redukcí váhy, víte, že nestačí jen dodržovat předepsanou „dietu“ a pak se vrátit k nesnídání a večernímu mlsání. Protože pokud tak učiníte, vrátí se vám i kila, která jste tak pracně shazoval. Proto se budeme, kromě vlastního hubnutí, soustředit na dlouhodobou změnu životního stylu, protože jedině tak si váhu pak dokážete opravdu pohodově udržovat.

Na osobních setkáních se kromě vážení a měření učíme, jaké potraviny si vybírat, jak si sestavit jídelníček z kalorického i nutričního pohledu, pitný režim, které potraviny nahradit jinými, jak vařit, aby nám zdravé jídlo chutnalo, co z jídelníčku vyřadit a čím to nahradit. Naučíte se, jak mít svoje chutě pod kontrolou, a přitom se netrápit hlady. Budeme také společně hledat vaši optimální pohybovou aktivitu, která vás bude bavit a zařadíte ji tak rádi do svého životního stylu – pro někoho je to například cvičení s osobním trenérem, pro jiného pravidelná chůze či jízda na kole.

Pro usnadnění a podporu pro vás máme během programu spoustu zajímavých pomůcek – od knížek, receptů a kontaktů až po zapůjčení měřiče tepové frekvence (chytrý stroječek který vás při sportu pomáhá udržet ve správné zóně, kde pálíte tuky), praktické ukázky potravin a potravinové doplňky na podporu čištění a výživu organismu.

Komplexní redukční program zahrnuje:zavřít

 • Podporu a odbornou pomoc osobního kouče - výživového poradce, který vám bude během celého programu k dispozici – informace, pomoc, motivace, kontrola, disciplína, řešení nestandardních situací…

 • Analýzu a zhodnocení vašeho současného životního stylu (stravování, zdravotní stav, pohyb…) vypracováno na základě osobního setkání při vstupní konzultaci.

 • Plán a detailní doporučení pro vaši redukci váhy a dlouhodobé udržování - co je třeba vynechat a co naopak do jídelníčku zařadit, doporučení týkající se pitného režimu, příklady vhodných jídel, seznam na nákup…

 • Individuální odborné konzultace – cca 1x za 14 dní – osobní, skype, telefon

 • Pomůcky a materiály – knížky, recepty, vzorky potravin, měřič tepové frekvence…

 • Potravinové doplňky – čištění a výživa organismu, pálení tuků, prevence a podpora zdravotního stavu

 • Spolupráce s dalšími odborníky (v případě potřeby) – osobní trenér, terapeut, fyzioterapeut, lymfodrenáž

Jak se přihlásit do programu?zavřít

 • Vyplňte kontaktní formulář, budeme vás volat do 48hod a domluvíme si termín vstupní konzultace zde >>

 • Zavolejte nám a domluvte se ihned termín vstupní konzultace zde >>


Další informacezavřít

Vaše reference

Jaroslav K.
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou sám a nechat si poradit od někoho kdo tomu opravdu rozumí.“

Jana P.
„Podařilo se mi zhubnout 8kg, ale hlavně jsem si jistá že váhu dokážu držet.“

Markéta F.
„Nevěřila jsem tomu, že se dá hubnout pohodově, bez hladu a stresu. A také se mi moc zlepšilo zažívání a lépe se mi spí…“

David L.
„Děkuji za podporu a trpělivost se kterou jste mě programem protáhli. Vím že to se mnou nebylo úplně jednoduché.“

“...Komplexní program hubnutí s individuální péčí je určen pro náročné klienty, kteří chtějí opravdu osobní přístup...”

Vaše výživová poradkyně
Monika Divišová

Zvolte si jazyk: